Одним із важливим кроків для ефективного використання бюджетних коштів має стати ретельний аудит комунальних підприємств, за результатами якого мають прийматися управлінські рішення про їхню роботу.

Як нагадав в ефірі «Народного толк-шоу» депутат фракції «ВАРТА» Валерій Веремчук, у 2017 році він став автором ухвали про обов’язковий незалежний аудит «комунальників».

«До проведення першого аудиту міський голова заперечував збитковість львівських «комунальників».  За його версією, все було гаразд, все працювало, як треба. Втім аудит показав інше. Виявилося, що прибутковим у Львові є лише одне комунальне підприємство – так зване похоронне бюро. Всі інші – проїдають бюджетні гроші», – зазначив Веремчук.

А от чому  підприємства збиткові, як їх розвивати, які управлінські рішення ухвалювати, – на ці питання має відповісти саме управлінська ревізія.

«Ще від початку моя ідея полягала саме в тому, щоб аудит не лише показав реальну ситуацію на підприємствах, а й дав рекомендації по їхній роботі, управлінських рішеннях, змінах, які треба впроваджувати. Без такого аудиту ми не зможемо рухатися далі. Особливо, якщо йдеться про комунальних монополістів, де крутяться мільярдні кошти, тисячі працівників»,  – переконаний Валерій Веремчук.