Артем Канарейкін

Лікар-патологоанатом

Народився 3 квітня 1982 року у м. Белз Сокальського району Львівської області.

Освіта – вища. У 2005 році закінчив ЛНМУ ім. Данила Галицького, а у 2009 році закінчив навчання у ЛНУ ім. Івана Франка, правничий факультет, спеціальність «Правознавство».

2009-2019 роках – лікар-патологоанатом (за сумісництвом) патологоанатомічної лабораторії при КНП «Центр легеневого здоров’я».

В.о. завідувача Миколаївської патологоанатомічної лабораторії, лікар-патологоанатом,  52 КЗ ЛОР «Львівське обласне патологоанатомічне бюро».

Виховує доньку.

«Як мешканець Галицького району вважаю за особистий обов’язок докладати максимум зусиль для безпечного та комфортного проживання мешканців міста Лева. Історична частина нашого величного міста щодня приваблює своєю красою та галицькою гостинністю безліч українських та іноземних туристів. Але не слід забувати і про нас – людей, які тут проживають,  адже інколи стикаємся із некоректною поведінкою жителів та гостей нашого міста у вечірній та нічний час. Моє завдання – гарантувати цілодобову безпеку нашим дітям, жителям і туристам на вулицях Львова.

 Також найболючішою та найактуальнішою темою на сьогоднішній день для населення

Львова та нашої країни є тема медицини. Це одна з найдорожчих сфер надання послуг населенню у всьому світі. Безкоштовна медицина – це міф, який нам нав’язують «сучасні» політики! Необхідно негайно впроваджувати та розвивати страхову медицину. При адекватній підтримці і розвитку середнього та малого бізнесу, роботодавці нарешті зможуть надавати своїм працівникам базове медичне страхування».