Андрій Костишин

Підприємець, громадський діяч

Народився 28 грудня 1981 року уЛьвові.

Освіта – вища. Закінчив НУ «Львівська Політехніка», Інститут «Інститут хімії та хімічних технологій», спеціальність «Інженер-еколог», «Охорона навколишньогосередовища»; Європейський приватний університет, спеціальність «Економіка підприємств».

Директор ТзОВ «Роната Плюс», виробник власної розробки противірусного тадезінфікуючого, антибактеріального засобу, офіційний дилер кількох українських виробників (таодного польського) професійної миючої, дезінфікуючої таантибактеріальної хімії, дезінфікуючих та противіруснихзасобів.

Голова ГО «Міжнародний клуб незалежного ордену ОДД ФЕЛЛОВС»,заступник голови обласної організації ГО «Українське реєстрове козацтво».

Виховує сина.

«Розпочинати боротьбу з подолання корупції необхідно з місцевогорівня. Адже саме місцеві органи влади, органи місцевого самоврядування,судові та силові структури на місцях утворюють первинну корупційну систему,що лежить поза правовим полем, й є підґрунтям для розвитку і поширенняцього злочинного процесу.

Долучившись колись до молодої команди активістів та волонтерів ГО«Варта-1» ми спільно борились та не припиняємо боротись з подоланнямкорупції на усіх рівнях влади, контролюючи місцеві структури, як небайдужігромадяни Львова.

Долучившись тепер до амбітної команди «ВАРТИ» та з підтримкоюгромади я буду мати можливість боротись з корупцією у нашому районі та вмісті загалом. Обіцянок жодних давати не хочу, як звикли робити це інші…Та беззаперечно буду діяти в інтересах громади (перш за все своїхвиборців), виконувати обов’язки депутата міської ради, приймаючи участь укомісії та старатись зробити все для реалізації незавершених та реалізації новихпроєктів району та мікрорайону Білогорща.Ми звикли діяти і далі діємо на користь Львова».