У Дублянах, на базі міської лікарні, створено Центр первинної медико-санітарної допомоги «Дубляни». До Центру увійшли: Дублянська міська лікарня, амбулаторії сімейної медицини у Малехові та Гряді, фельдшерсько-акушерські пункти у Зашкові, Зарудцях, Великих Грибовичах. Усі ці медзаклади увійшли до ТМО 2.

Крім цього, у Зашкові планують відкрити амбулаторію сімейної медицини на базі фельдшерсько-акушерського пункту.
Голова комісії охорони здоров’я Валерій Веремчук зазначає, що питання приєднання амбулаторій до Другого ТМО розглядали на комісії, а фінансування враховане у бюджеті 2022 року. Метою змін є оптимізація роботи амбулаторій та покращення їх матеріально-технічного стану.
«Ставимо собі за завдання створити умови надання якісних медичних послуг у громадах на такому ж рівні, як і у Львові. Для цього треба працювати над матеріальним забезпеченням у цих амбулаторіях, налагодженням роботи вузьких спеціалістів. У минулому році в медичній галузі Львова стались великі зміни. Тож ці зміни мають торкнутись і медзакладів громад.
Депутати також прийняли програму «Здоров’я Львів’ян». Вона дасть можливість зробити якраз акцент на роботі сімейних лікарів і діагностиці здоров’я мешканців», – каже Валерій Веремчук.