У галузь залучено значні кошти з міського та державного бюджетів, а також благочинні внески, за які вдалось закупити сучасне обладнання, провести ремонтні роботи та створити нові вузькопрофільні відділення (дитяча кардіохірургія, трансплантологія). 

На початку минулого року депутатська комісія охорони здоров’я спільно з головними лікарями провела кілька стратегічних сесій, щоб з’ясувати больові точки кожного медзакладу, – розповідає голова комісії, депутат ВАРТИ Валерій Веремчук. – Завдяки цьому напрацьовано Стратегію розвитку медичної галузі Львівської громади та створено три територіальні медичні об’єднання (ТМО). Це дало змогу значно оптимізувати роботу лікарень.

Що змінилось за рік у Першому ТМО, депутати вирішили перевірити на виїзному засіданні, побувавши у лікарні швидкої допомоги?

«Зміни, які відбулись за рік в цій лікарні, вражають. Це стало можливим завдяки пріоритетності медицини у 2021 році у Львові.

Бачимо два комп’ютерні томографи в лікарні, новий ангеограф, зараз триває процес закупівлі МРТ. У минулому році ми мали 800 ліжок, сьогодні вже 1400, проводиться анкетування пацієнтів, щоб виявити сильні  і слабкі сторони.

Великі зусилля у цих змінах вбачаю адміністрації лікарні і особисто генерального директора Олега Самчука. Адже залучено значні кошти з державного бюджету, міського, благодійників, меценатів. Крок за кроком лікарня набуває європейського рівня, про який ще недавно ми могли тільки мріяти. Зростає кількість унікальних операцій, а смертність падає в рази. Це показує якість, професіоналізм наших лікарів, за що їм велика подяка».