Політична партія «ВАРТА» у суботу, 19 вересня, під час Львівської обласної конференції затвердила списки кандидатів, що братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича на кандидування у міські голови Львова.

Список партії «ВАРТА» у Львівську міську раду очолив керівник «Народної Самооборони» Львівщини і чинний депутат ЛМР Валерій Веремчук. Також у першій п’ятірці – волонтер та адвокат Юрій Мартинюк, відома громадська діячка, керівниця ГО «Варта-700» Наталія Шелестак, керівник ГО «Варта-1», депутат ЛМР Ігор Зінкевич, керівниця одного із найбільших у Західній Україні волонтерських осередків – Центр допомоги сім’ям учасників АТО – Неля Васюта.

««ВАРТА» об’єднала винятково дієвих людей, які вже багато років поспіль доводять: ми воліємо не обіцяти, а діяти, кожен на своєму місці якісно виконувати свою роботу. Й імена у нашому списку – найкраще цьому свідчення. Я впевнений у кожному, з ким йдемо на вибори. Я впевнений, що обов’язково досягнемо мети, яку ставимо перед собою: зробити Львів кращим через конкретні дії, програми та ініціативи. І для мене велика честь, що саме такі люди довірили мені представляти партію «ВАРТА» на виборах у мери Львова», – коментує  Ігор Зінкевич.

Щодо списків по окремих округах Львівської ОТГ, то до них потрапили чинні депутати ЛМР Тарас Ворко, Ірина Оршак, відомі місцеві активісти, які вже роками працюють кожен у своєму районі, подають проєкти до Громадського бюджету, займаються волонтерською діяльністю.

У першу п’ятірку партії до Львівської обласної ради увійшли відомі медики, волонтери, спортсмени, громадські діячі та підприємці. Перший номер – Наталія Шелестак. Далі – відомий підприємець, перший львів’янин, що підкорив Еверест, Роман Городечний, директор Львівського обласного діагностичного центру Роман Пукаляк, завідувачка дитячого відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Софія Кащевська, чемпіон світу з боксу, волонтер Андрій Котельник.

Серед кандидатів до рад об’єднаних територіальних громад, районних рад в області – активісти, медики, освітяни, фермери та підприємці.

«За ці кілька місяців, що існує «ВАРТА», ми вже пройшли разом певний шлях і зараз не сумніваємося, що він – єдино правильний. Я вірю, що «ВАРТА» стане справжнім ковтком свіжого повітря для всієї Львівщини, й область отримає перспективи для розвитку в освіті, медицині, інфраструктурі, екології. Йти на вибори – це усвідомлений вибір кожного з нас, тож не звернемо з обраної дороги», – наголосила Наталія Шелестак.

Нагадаємо, що «ВАРТА» входить у трійку лідерів політичних сил, що братимуть участь у місцевих виборах у Львові. За результатами крайнього дослідження соціологічної агенції FAMA, «ВАРТА» вже має підтримку у 10% та впевнено проходить у Львівську міську раду.